Marki JEMIOL i Dr Ambroziak łączą siły przy sesji na sezon SS24

JEMIOL x THEGLOOW.COM – Odkryj magię klimatu starego Hollywood i odkryj efekty naszej współpracy

Cukiernia Sowa partnerem marki JEMIOL w sezonie SS24

Ciemny Jasny

W najnowszym sezonie SS24 marka JEMIOL łączy siły z renomowanym partnerem, marką Dr Ambroziak, aby stworzyć niezapomnianą kolekcję. Sesja na Lanzarote była świetnym początkiem dla tej współpracy, gdzie kosmetyki Dr Ambroziak odegrały kluczową rolę w przygotowaniu modeli do sesji.

Łukasz Jemioł, związany z Kliniką Ambroziak od lat, komentuje: “Jako jeden z pierwszych miałem przyjemność testować kosmetyki Dr Ambroziak, więc ta współpraca to naturalny dalszy krok. Ich produkty doskonale komponują się z naszą filozofią marki, tworząc harmonijną całość”.

Kosmetyki Dr Ambroziak, takie jak Smooth Face Drops, Hydrating Face Drops, Bright Eye Cream oraz UV Protection Repair Cream SPF 50+, pomogły przygotować skórę modelek do sesji, zapewniając nie tylko ochronę przed słońcem, ale także doskonałe nawilżenie i wygładzenie.

Dzięki współpracy z Dr Ambroziak, marka JEMIOL może teraz zaprezentować swoim klientom nie tylko najnowsze trendy modowe, ale także wyjątkową jakość i dbałość o skórę.

Filozofia marki Dr Ambroziak, oparta na ponad 20-letnim doświadczeniu w drodze ku doskonałości, doskonale wpisuje się w wartości JEMIOL, tworząc unikalną synergiię obu marek. Jako liderzy rynku, obie firmy zobowiązują się do zapewnienia klientom tego, co najlepsze – nie tylko w sferze mody, ale także pielęgnacji skóry.  

Współpraca z Dr Ambroziak to dla marki JEMIOL kolejny krok w kierunku dostarczania klientom kompleksowych doświadczeń, łączących modę i pielęgnację skóry w jedną harmonijną całość.