Miya Cosmetics partnerem na 40 urodzinach Łukasza Jemioła

JEMIOL oraz Miya Cosmetics łączą siły w nowym sezonie SS23

New York Fashion Week | Prezentacja kolekcji SS24

Ciemny Jasny

17 marca  Łukasz Jemioł obchodził swoje 40. urodziny w stylu lat 80-tych, a na jego urodzinowej imprezie pojawiło się wiele znanych osobistości ze świata mody, kultury i show-biznesu. Impreza była okazją do celebrowania życia i kariery projektanta, który jest jednym z najbardziej znanych twórców mody w Polsce.

Łukasz Jemioł przygotował dla swoich gości wiele niespodzianek, w tym występ Natalii Kukulskiej, która zrobiła niesamowite wrażenie swoim występem, wprowadzając gości w doskonały nastrój i sprawiając, że urodzinowa impreza stała się jeszcze bardziej wyjątkowa.

„To był wyjątkowy wieczór, pełen wrażeń i niezapomnianych chwil, które z pewnością zostaną w mojej pamięci na długo” – powiedział Łukasz Jemioł. „Dziękuję Miya Cosmetics za piękne prezenty dla moich gości i za wspaniałą współpracę, która z pewnością zostanie kontynuowana w przyszłości.”

Urodzinowa impreza Łukasza Jemioła to doskonała okazja, aby połączyć kulturę, modę i urodę w jednym wyjątkowym wydarzeniu. Goście bawili się doskonale, a specjalna niespodzianka w postaci gift packów z produktami od Miya Cosmetics była idealnym uzupełnieniem imprezy. 

Powiązane wpisy