Cukiernia Sowa partnerem pokazu NYFW marki JEMIOL

Apart partnerem marki JEMIOL podczas NYFW

Veneziana partnerem sesji AW23/24

Ciemny Jasny

W świecie mody istnieją partnerzy, którzy pomagają kształtować niezapomniane chwile podczas wydarzeń takich jak New York Fashion Week. Cukiernia Sowa to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć wyjątkowe słodkości, ale także partner, który dzieli naszą pasję do tworzenia niezwykłych doświadczeń. 

Współpracujemy z nimi od wielu lat, a ich wsparcie podczas naszych pokazów mody było nieocenione. Podczas New York Fashion Week, Cukiernia Sowa dostarczyła nie tylko pyszne słodkości, ale także pomogła stworzyć niezapomniany klimat podczas pokazu. Ich kreatywność w tworzeniu słodkich kompozycji była imponująca, i to dzięki nim nasi goście mogli cieszyć się chwilami słodkości na najwyższym poziomie. 

Cukiernia Sowa doskonale rozumie, że moda to nie tylko wizualne wrażenia, ale także emocje, które towarzyszą każdemu wydarzeniu. Ich starannie przygotowane desery wzbogaciły nasze pokazy, dodając im smakowity akcent. To partnerstwo przekształciło nasze wydarzenia w multisensoryczne doświadczenia, które zostają w pamięci naszych gości na długo.  Dziękujemy Cukierni Sowa za długoletnie wsparcie i za to, że razem tworzymy wyjątkowe chwile podczas naszych modowych podróży.

Powiązane wpisy