MIYA COSMETICS partnerem świątecznej sesji marki JEMIOL

Klinika Ambroziak partnerem pokazu JEMIOL x Iceland

Cisowianka Perlage partnerem pokazu JEMIOL x Iceland

Ciemny Jasny

Świąteczne kolekcje marki JEMIOL to już coroczna tradycja. Każdej z nich towarzyszy sesja zdjęciowa, w trakcie której chcemy przekazać wartości bliskie zarówno naszej marce, jak i naszym partnerom. Chcemy inspirować, skłaniać do refleksji, pokazywać świat taki jaki jest, bez sztucznych filtrów. Dlatego też niezwykle cieszy nas, że po raz kolejny partnerem Beauty w trakcie sesji została dobrze wam już znana marka MIYA COSMETICS.

MIYA COSMETICS wspiera magiczny przekaz sesji po raz kolejny w historii marki JEMIOL. Naszą współpracę obserwowaliście już w trakcie sezonu SS22, pokazu JEMIOL x Iceland oraz obserwujecie obecnie w sezonie AW22/23 którego beauty partnerem jest właśnie MIYA. 

Polska marka MIYA COSMETICS od kilku lat podbija serca Polek za sprawą swojej szerokiej gamy produktów do pielęgnacji nie tylko twarzy i ciała, ale również włosów czy makijażu. Tworząc swoje kosmetyki marka inspiruje się stylem życia współczesnych i aktywnych kobiet. To właśnie nowoczesne, świadome klientki i ich potrzeby definiują markę MIYA. Pielęgnacja ma być skuteczna, ale jednocześnie nieskomplikowana i nie wymagająca zbyt dużo czasu. Podobne wartości przyświecają modzie Łukasza Jemioła – nosząc jego projekty kobieta ma czuć się wygodnie i komfortowo, zarówno w ubraniach z kolekcji Premium, jak i Basic.   

Co ważne kosmetyki MIYA tworzone są jedynie z naturalnych składników roślinnych,  najwyższej jakości wosków, olejków eterycznych i ekstraktów, a wszystkie formuły wykorzystane w procesie tworzenia są cruelty free. To kolejne miejsce, w którym spotykają się wartości obu marek. W swoich kolekcjach JEMIOL wykorzystuje najwyższej jakości materiały w tym szlachetne jedwabie i wełnę jagnięcą, kaszmir i jeans, czy certyfikowaną wiskozę, lyocell oraz ekologiczną bawełnę z recyklingu, starając się jak najmocniej dbać o dobro środowiska, gwarantując jednocześnie wysoką jakość krawiectwa.  

To wszystko powoduje, że zarówno ubrania z kolekcji JEMIOL jak i produkty MIYA COSMETICS dodają kobietom świeżości, energii i pomagają uwidocznić ich naturalny blask.

Powiązane wpisy