MIYA COSMETICS partnerem marki JEMIOL

Zakochaj się w kolekcji „Love Language” na walentynki

Primabiotic partnerem zbliżającego się pokazu marki JEMIOL

Ciemny Jasny

Łukasz Jemioł od lat współpracuje z wieloma markami, chętnie wchodząc w partnerstwo i współtworząc ciekawe projekty, które opierają się na kolektywnych wartościach. W 2022 roku polska marka MIYA COSMETICS dołączyła do grona partnerów autorskiego brandu projektanta, dzieląc wspólne wartości, zwracając uwagę na ochronę środowiska, ekologię oraz certyfikowane produkty i przyjętą normę cruelty-free.

Pierwszym wspólnym projektem marek MIYA COSMETICS oraz JEMIOL były sesje zdjęciowe: wizerunkowa i lookbookowa w wielkomiejskim Miami na południowo – wschodnim wybrzeżu USA. Słoneczna Floryda to miejsce z wyjątkowym klimatem, który udało się podkreślić również dzięki współpracy z topowymi modelkami Olą Kowal (Szindy), Bonnie Panasenko oraz Amanda Lougee. Efekty sesji są już widoczne na stronie www.jemiol.com oraz na kanałach social media marki.

MIYA COSMETICS to polska marka kosmetyków naturalnych założona w 2016 roku, która oferuje różnorodną gamę produktów do pielęgnacji zarówno twarzy jak i ciała, a także te przeznaczone do makijażu. Bogata oferta kosmetyków marki pozwoliła makijażystom kompleksowo zadbać o skórę i wygląd modelek oraz dopełnić propozycje nowych wiosennych looków od Łukasza Jemioła.

Od lat oferta MIYA COSMETICS podbija serca Polek, ponieważ odpowiada potrzebom ich skóry oraz lifestylowi. Produkty marki inspirowane są stylem życia nowoczesnych, aktywnych kobiet, pozwalają wyglądać i czuć się pięknie, choć nie wymagają nadmiernej ilości czasu spędzonego na pielęgnacji. Podobne idee wyznaje Łukasz Jemioł, któremu zależy, aby tworzona przez niego moda była ponadczasowa, codzienna, uniwersalna i przyjazna dla kobiet, które żyją w ciągłym biegu i chcą zawsze czuć się komfortowo ale też wyjątkowo.

Co ważne, przy tworzeniu swoich produktów marka MIYA podziela zasady i wartości, które przyświecają także marce JEMIOL. Kosmetyki tworzone są z naturalnych składników roślinnych, olejków, wosków i ekstraktów. Są w większości wegańskie oraz cruelty free, a także przyjazne dla planety za sprawą użycia opakowań ze szkła oraz odzyskanego plastiku r-PET. Każda z marek dba o środowisko wykorzystując materiały z recyklingu co pozwala ograniczyć zużycie energii, oszczędzić wodę i zredukować efekt cieplarniany.

Marka JEMIOL przy tworzeniu swoich ubrań korzysta z ekologicznych, certyfikowanych tkanin jak organiczna bawełna czy bambus, nie używa naturalnych futer ani skór, za to wykorzystuje ekologiczne materiały zastępcze zwane ‘wegańską skórą’. Do tworzenia otulających swetrów, z których projektant słynie, wykorzystuje przędzę uzyskaną w procesie

ECOTEC, o obiegu zamkniętym, tworząc nową przędzę z recyklingu wycinków tekstylnych, odzieży i plastikowych butelek.

Powiązane wpisy