JEMIOL oraz Miya Cosmetics łączą siły w nowym sezonie SS23

MIYA Cosmetics partnerem pokazu JEMIOL x Iceland

Miya Cosmetics partnerem na 40 urodzinach Łukasza Jemioła

Ciemny Jasny

Partnerstwo między tymi dwiema markami to połączenie kreatywności i stylu. W ramach współpracy Miya Cosmetics ponownie została partnerem sesji zdjęciowej dla najnowszej kolekcji wiosna-lato 2023 projektanta Łukasza Jemioła.

Jako marka kosmetyczna, Miya Cosmetics wierzy w moc natury i korzysta z naturalnych składników w swoich produktach. Ich filozofia opiera się na idei, że piękno powinno być dostępne dla każdego i że dobry wygląd zaczyna się od dobrego samopoczucia. Marka oferuje szeroką gamę produktów, które są skuteczne i bezpieczne dla skóry, a także łatwe w użyciu i przyjazne dla środowiska. Misją Miya Cosmetics jest inspirowanie kobiet do odkrywania swojego piękna i dbania o swoją skórę w sposób naturalny i przyjemny.
„Bardzo cieszy nas dalsza współpraca z marką Miya Cosmetics. Ich podejście do pielęgnacji skóry jest zgodne z naszą filozofią, że każdy detal ma znaczenie i że warto inwestować w produkty najwyższej jakości. Cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować naszym klientom nowe doświadczenia i inspiracje poprzez naszą współpracę.” – powiedział Łukasz Jemioł

Współpraca JEMIOL i Miya Cosmetics łącząca styl i piękno z pewnością zainteresuje fanów obu marek. Klienci mogą spodziewać się również niespodzianek w ramach tej współpracy.

Powiązane wpisy