Klinika Ambroziak partnerem pokazu JEMIOL x Iceland

KOLEJNY WSPÓLNY SEZON MARKI JEMIOL I MIYA COSMETICS

MIYA COSMETICS partnerem świątecznej sesji marki JEMIOL

Ciemny Jasny

Partnerem ostatniego pokazu Jemioł x Iceland została Klinika Ambroziak. Wyjątkowe postrzeganie piękna i kobiecości jest tym, co łączy projektanta Łukasza Jemioła oraz Joannę i Marcina Ambroziak, którzy są przyjaciółmi marki od lat i stanowią dla siebie wzajemną inspirację.

Filozofia stojąca za marką Ambroziak, założoną przez Joannę i Marcina Ambroziak, to wiara w to, że prawdziwe szczęście rodzi się z akceptacji siebie. Jesteśmy piękni, kiedy jesteśmy sobą, a medycyna estetyczna jest naszym sojusznikiem w poszukiwaniu piękna.

Rosnąca świadomość i lata edukacji owocują tym, że zależy nam na dobrym wyglądzie, nie poprzez zatrzymywanie procesów starzenia, ale ich spowalnianie. Optymalne efekty daje połączenie zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową. Marka Ambroziak wychodzi naprzeciw potrzebom Pacjentów i klientów, oferując skuteczne rozwiązania.

Klinika Ambroziak to zespół ekspertów reprezentujący kilkanaście specjalizacji zebranych w trzech nowoczesnych placówkach, w których oferowane są kompleksowe i wzajemnie uzupełniające się zabiegi i procedury medyczne z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii plastycznej.

To, co przez ponad 20 lat nazywamy drogą ku doskonałości to dążenie do tego, by nasi pacjenci pokochali siebie i własną skórę. Wybierając markę Ambroziak i obdarzając nas zaufaniem, stają się naszą inspiracją, siłą do poszukiwania i doskonalenia się.”

Powiązane wpisy