KOLEJNY WSPÓLNY SEZON MARKI JEMIOL I MIYA COSMETICS

Pokaz AW22/23 | JEMIOL x Iceland

Klinika Ambroziak partnerem pokazu JEMIOL x Iceland

Ciemny Jasny

To już drugi sezon współpracy autorskiego brandu Łukasza Jemioła oraz polskiej marki kosmetyków naturalnych MIYA COSMETICS. W sezonie AW 22/23 JEMIOL oraz MIYA COSMETICS ponownie łączą siły, a przyświeca im wspólna idea tworzenia piękna w zgodzie z naturą. 

MIYA COSMETICS w sezonie AW 22/23, jest partnerem marki Łukasza Jemioła. W kolekcji wiosenno-letniej współpracowali przy sesji wizerunkowej zorganizowanej w słonecznym Miami. Tym razem kosmetyki Miya towarzyszyły projektantowi podczas zdjęć do jego najnowszej kolekcji JEMIOL x ICELAND na sezon jesień-zima, dla której punktem wyjścia i inspiracją stały się zapierające dech w piersiach naturalne krajobrazy Islandii. W wyniku współpracy powstawała zachwycająca urokiem, lekko surowa sesja wizerunkowa, którą można oglądać na stronie www.jemiol.com oraz na social media marki.

Polska marka MIYA COSMETICS od kilku lat podbija serca Polek za sprawą swojej szerokiej gamy produktów do pielęgnacji nie tylko twarzy i ciała, ale również włosów czy makijażu. Tworząc swoje kosmetyki marka inspiruje się stylem życia współczesnych i aktywnych kobiet. To właśnie nowoczesne, świadome klientki i ich potrzeby definiują markę MIYA. Pielęgnacja ma być skuteczna, ale jednocześnie nieskomplikowana i nie wymagająca zbyt dużo czasu. Podobne wartości przyświecają modzie Łukasza Jemioła – nosząc jego projekty kobieta ma czuć się wygodnie i komfortowo, zarówno w ubraniach z kolekcji Premium, jak i Basic. 

Co ważne kosmetyki MIYA tworzone są jedynie z naturalnych składników roślinnych,  najwyższej jakości wosków, olejków eterycznych i ekstraktów, a wszystkie formuły wykorzystane w procesie tworzenia są cruelty free. To kolejne miejsce, w którym spotykają się wartości obu marek. W swoich kolekcjach JEMIOL wykorzystuje najwyższej jakości materiały w tym szlachetne jedwabie i wełnę jagnięcą, kaszmir i jeans, czy certyfikowaną wiskozę, lyocell oraz ekologiczną bawełnę z recyklingu, starając się jak najmocniej dbać o dobro środowiska, gwarantując jednocześnie wysoką jakość krawiectwa.

To wszystko powoduje, że zarówno ubrania  z kolekcji JEMIOL jak i produkty 

MIYA COSMETICS dodają kobietom świeżości, energii i pomagają uwidocznić ich naturalny blask.

MIYA COSMETICS została nie tylko partnerem sezonu AW22/23, ale również sponsorem ostatniego pokazu mody JEMIOL x Iceland. Kosmetyki podkreśliły naturalne piękno modelek i towarzyszyły projektantowi podczas prezentacji jego najnowszej kolekcji oraz autorskich kreacji przygotowanych specjalnie na to wydarzenie. 

Powiązane wpisy