Primabiotic partnerem zbliżającego się pokazu marki JEMIOL

MIYA COSMETICS partnerem marki JEMIOL

Pokaz AW22/23 | JEMIOL x Iceland

Ciemny Jasny

Primabiotic został partnerem najnowszego pokazu Łukasza Jemioła. Współpraca czołowego polskiego projektanta i marki naturalnych suplementów nie jest przypadkiem – łączy nas podobne spojrzenie na piękno i kwestie ekologii.

Primabiotic dedykuje swoje produkty świadomym konsumentom, którzy zwracają uwagę na dobre składy i wysoką jakość. Każdy suplement czy kosmetyk wyróżnia się dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach recepturą, pozbawioną konserwantów i tego, co sztuczne.

Topowy produkt marki – Collagen Primabiotic – powstał z myślą o wyrażaniu naturalnego piękna, które jest w każdym z nas. Zadaniem kolagenowych shotów jest wzmacnianie włosów i paznokci, przywracanie jędrności skórze i nawilżanie jej od wewnątrz. Marka wierzy, że holistyczne podejście, złożone z suplementacji od wewnątrz i odpowiedniej pielęgnacji na zewnątrz, jest kluczem do sukcesu i pozwala odkryć siebie na nowo.

Piękno i styl od zawsze się przenikały. Wyrafinowana elegancja projektów Łukasza Jemioła, nowatorskie spojrzenie na modę, korzystanie z ekologicznych tkanin czy uczestnictwo w programie Sklepy Wolne od Futer – to coś, co wyjątkowo przyciąga.

Filozofia Primabiotic również opiera się na stuprocentowym zaufaniu do natury i bezkompromisowej jakości. Zamówienia pakowane są bez użycia plastiku, marka promuje też akcję dawania drugiego życia pustym opakowaniom po swoich produktach.

Współpracując, możemy się wzajemnie inspirować i kształtować na nowo definicję prawdziwego piękna!

Powiązane wpisy